Leaf sádlo chlazení

Soft tuk z celého ledvin a připojit prasete. To postrádá skutečné vepřové nebo masitou chuť, což je vynikající neutrální příchutí vaření tuk s vysokým pression bodu, poznamenávat, že naše sádlo je vyroben výhradně z tohoto měkkého tuku jako hlavní složka.

sádlo je zvláště ceněný pekaři pro použití ve výrobě vlhké, šupinatá koláč krusty

Vepřové sádlo byla vždy považována za přední tuk vyrábí nejlepší pečivo. V těchto dnech sádlo má nezaslouženou špatnou pověst.Faktem je, že je přírodní tuk, který byl jedeno v mnoha kulturách po celém světě od počátku času. Vepřové sádlo je většinou mononenasycené tuky a má také 10% polynenasycených mastných kyselin. To je také bohatým zdrojem vitaminu D.

Leaf je sádlo prémie sádlo, sklizené z ledvin prasete a má jemnou chuť. Kuchaři všude objevovat ctnosti sádla na pečení a vaření.

Bohužel, většina sádlo k dispozici v obchodech byl změněn hydrogenization a falšování konzervačními. Za účelem Specializujeme se na čisté sádlo, takže je obtížné najít.Zdravotnická budova sádlo se vyrábí řemeslníka a mechanizované metody, jako jsme my, které tvoří čisté sádlo, které musí být chlazené nebo zmrazené pro skladování.