Představení

presentación

GREIXOS Olivella SL, společnost přináší více než 25 let zkušeností ve výrobě vepřového sádla z jemného tuku, který pochází z tuků kolem ledvin prasete, z jatek a vykosťování povolených a schválených provozoven, které se používají na pekařske a cukrárenske výrobky.
Zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti máme povoleno růst jak do infrastruktury tak  objemu prodeje. V důsledku tohoto růstu máme efektivní a mechanizované výrobní systémy s jiným chlazením ,kamerovým systémem pro optimální ochranu našeho sádla a surového (vepřový měkký tuk).
Firma se nachází ve vinařské-rostouci města Sant Martí Sarroca, 50 km od Barcelony a Tarragony, strategický bod mezi oběma provinciemi. S velmi dobrou komunikaci přes dálnici nebo státní silnice, exit Vilafranca del Penedés.

 

Lidé si myslí, že vaření se sádlem bude všechno chutnat po vepřovém, ale to není pravda, jeho chuť je neutrální. Co to dělá, nicméně, je našim cilem vytvořit neuvěřitelné textury a struktury. Se sádlem, budete smažit kuře, které je jak vlhké tak svěží. Se sádlem bude vše čerstvé jako koláč,a křupavé jako vločky. Se sádlem ziskáte vzdušné hranolky, které zaženou krizi. Se sádlem, budete vařit pinto fazolemi, které pohladí vaše ústa jako samet. Se sádlem, budete si muset vybrat parní tamales, které jsou měkké a nadýchané. A se sádlem, budete péct zázvorové sušenky, které se nebudou přichycovat.

Ale nejlepší věc, kterou o sádlu známe je, že to není špatné pro vás ,má méně nasycených tuků (špatných tuků) než máslo, i když má také více než dvakrát tolik nenasyceného tuku (dobrý tuk) než máslo. A to nemá žádny z těchto tíživých tuků, které máme, pokud to není hydrogenované prodloužuje  jeho trvanlivost.

 

 

Sádlo bylo vždy ceněno jako stolní tuk, protože má vyšší bod smaženi nez jiné tuky. Z tohoto důvodu, potraviny smažené na sádle absorbují méně tuku. To také má pověst vyprodukovat ultra-listovou kůrku.

Krabice nebo podnosy sádla jsou k dispozici v supermarketech nebo v obchodech, ale většina z těchto produktů byly hydrogenované, takže vydrží déle a jsou pravděpodobně to, co chcete.Nejlepší sádlo se považuje za minimálně zpracované "listové sádlo" z oblasti kolem prasečího břicha a ledvin nebo bůček -sádlo ze zad prasete, a to je sádlo, které děláme, a chutna jako domácí sádlo.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Vaření a zdraví